Sonuç Odaklı Aktif Vücut Şekillendirme
Yüz ve vücudun güzelliği, estetik uyumu ve sağlığı için mükemmel ve kesin çözüm.
Büyük Ana Başlık

Büyük gövde kolu, ritmik masajın silindir mekanik stimülasyonunu kullanır ve Bipolar RF ile ışınlanır. Selülite etkili bir şekilde karşı koyabilir. Silindir mekanik masaj, cilt ve yağ dokuları için gerçek bir jimnastik görevi görür, onları yumuşatır ve liflerden arındırır. Eşzamanlı olarak yağ birikimlerinin zayıflamasını, kan ve lenfatik dolaşımın hemen harekete geçmesini sağlar. Derin ısıtma, deri altı dokuda Bipolar RF tarafından üretilir; fibroblastların uyarılması yoluyla yeni kollajen ve elastin liflerinin üretimini destekler. Kızılötesi Işık, yağ hücrelerine dikkatli ve hedefe yönelik bir yaklaşımla ifade edilir, fizyolojik olarak lipolizi tetikler ve sonuç olarak yan etkiler olmadan yağ dokusunda hacimsel bir azalma elde edilir.

UYGULAMA
  • Yağ azaltma: Karnı sıkılaştırma,bel şekillendirme ve inceltme, Göğüs sıkılaşma ve Kalça Kaldırma

  • Fizik Tedavi; Merdiyen tedavi,Kas ağrıları giderici fizik tedavi uygulamaları.

  • Doku iyileştirme: Pürüzsüz cilt ve renk tonlamaya yardımcı.Yüz ve Vucud şekillendirme

  • Kırışıklık Giderme: Boyun alınidekolte ve yüz bölgesi kırışıklık giderme

  • Selülit Azaltma: Her bölgeye derinlemesine uygulama

Medium Başlık

Orta sapın iki farklı kafası vardır, RF, Negatif basınç, kızılötesi ışık, silindir teknolojisi ile birleştirilir. Yağ hücrelerinin, onları çevreleyen bağ dokusunun ve altta yatan dermal kollajen liflerinin derin ısınmasına neden olan bağ ve yağ dokusunun emilmesi, kıstırılması ve masajı gibi aerobik egzersizler yoluyla. Yakın kızılötesi ve RF termal enerji fizik tedavisi ile birleştiğinde, yeni ve daha iyi kollajen ve elastinin büyümesini uyarır, bu da cilt gevşekliğinde, vücut hacminde lokalize azalma ve cilt yapısı ve dokusunda genel bir iyileşme ile sonuçlanır.

Küçük çene ve yüz başlığı

RF teknolojisine sahip küçük sap, çene, yüz ve göz çevresi yağ giderme ve kırışıklık giderme için üç farklı boyuta sahiptir.

Sihirli Top Başlığı

Sihirli Top Başlık, yenilikçi bir Sıkıştırıcı Mikrovibrasyon teknolojisi kullanır. 50 silikon küreden oluşan bir silindir düzeneği sayesinde düşük frekanslı mekanik titreşimler üretir. Kasları ve dokuları sıkılaştırdığı ve tonlandırdığı, cildi pürüzsüzleştirdiği, yapıyı iyileştirdiği ve yüzü ve vücudu şekillendirdiği gösterilmiştir. Tedaviden sonra selülitte azalma, kırışıklıklarda azalma, bel ve basen çevresinde cm kaybı olur.