Epilasyonda 4D Zamanı

Alex 755 nm-Diyot 808 nm-Kızıl Ötesi 940 nm-Nd yag 1064 nm

Epilasyon da kuralları değiştiriyoruz!

4 Dalga boyu ile her cilt tipine,kıl köküne uygun konforlu epilasyon sunuyoruz.İster sarı ister kızıl kıl kökü olsun farketmez Epica İce Hybrid size yeter.

Çift Başlık Güçlü Soğutma

Amerikan TEC soğutma sistemi ile, temaslı soğutma, yüksek konforlu epilasyon
-5 derece ile buz başlık ile konforlu epilasyon

Dört Dalga Boyu Soğutuculu Çift Başlığı ile Güvenli ve Verimli, Yarı Çaba ile iki katı sonuç

  • Alex 755nm: 755nm dalga boyu, özellikle açık renkli ve ince saçlar olmak üzere en geniş saç tipi ve rengi yelpazesinde kullanılabilen melanin kümelerini emmek için yeterli enerji sağlayabilir.

  • Diyot 808nm: Lazer epilasyonun tipik dalga boyu, kıl folikülü penetrasyon oranı yüksektir ve frekans hızlıdır. Geniş spot alan aplikatörleri, hızlı tedavi amacını karşılar.

  • Kızılötesi 940nm: dalga boyu etkili bir şekilde derinlemesine nüfuz eder ve hedef kromofor tarafından emilir. Yeterli atım süresi, enerji yoğunluğu ve epidermal soğutma, etkili epilasyon elde etmek için çevreleyen dokuya zarar vermeden hedef dokuda yeterli termal hasar sağlar.

  • YAG 1064nm: özellikle koyu cilt tedavisi için düşük melanin emilim oranı ile.

  • 8mm: Kulak ve Burun için tasarlanmış başlık

4 Mevsim Epilasyon

Yazın bile güvenilir epilasyon sadece Epica İCE Hybird de!

  • Android İşlemcili Ekran

Amerikadan ithal Lazer bar 20 Milyon Atış garantisi

Hızlı Epilasyon 20HZ Ultra Hızlı Frekans

Maksimum frekans 20 hz'ye ulaşabilir, bu da lazerin saniyede 20 kez yayıldığı, tedavi süresini kısalttığı ve yatırım getirisini iyileştirdiği anlamına gelir.Akıllı Menüde Gezinme

Akıllı ve profesyonel veri sistemi, mükemmel kontrol elde etmek için parametreleri farklı ihtiyaçlara, farklı ten renklerine, cinsiyetlere, bölümlere ve saçın rengine, kalınlığına ve alanına göre otomatik olarak ayarlar. Ayrıca terapist, tedavi parametrelerini bireysel gereksinimlere göre serbestçe ayarlayabili

  • Ultra hafif 365g

  • 15mm x 30 ve 15mm x 15mm lazer başlık

1600 W

1000 W