Cool 360 Lipo

DÜNYA LİDERİ SOĞUK LİPOLİZ MAKİNESİ
Çalışma Prensibi

COOL360LİPO en son dondurma teknolojisini kullanır ve belirli bir bölgeden fazla deri altı yağı alır. En son teknoloji ürünü 360°kriyolipoliz yağ dondurma teknolojisi, yağ hücrelerini eriterek vücudun belirli bir noktasındaki fazla yağı giderir çevreleyen dokuya zarar vermeden soğuk sıcaklık kullanarak. Yağ hücreleri soğuduktan sonra doğal olarak ayrışır ve vücudun normal metabolik süreçleri yoluyla nazikçe ortadan kaldırılır. 360° Surround Soğutma Teknolojisi ile tasarlanan çoklu soğutma kapları, çenenizden dizlerinize kadar tüm kıvrımları ve konturları korur yolunuzu şekillendiren mutlak, invaziv olmayan vücut sunmak için..

    8 Yenilikçi Tasarım
  • 7'si 1 arada çok boyutlu aplikatör

  • Tıbbi esnek LSR silikon kaplar

  • Yenilikçi "Ön soğutma" teknolojisi

  • Patentli Masaj Modu

  • % 20 arttırılmış vakum teknolojisi

  • Kendi kendini temizleme

  • 4 başlık aynı anda çalıştırma yada tek başlık çalıştırma.

7 başlık seçeneği

Vucudunuzun her bölgesine göre tasarlanmış başlıklar ile bölgesel incelmede yeni bir anlayış.

Basit bir bas-bırak mekanizmasıyla COOL LİPO 360 maksimum rahatlık sağlar ve soğutma kaplarının değiştirilmesini mümkün olduğunca basit hale getirir. Tedaviler sırasında bile kabloların çıkarılması veya sistemin kapatılması gerekmez.

Kolay ve Hızlı değiştirilebilir Aplikatörler

Sadece 40 Dakikada 4 Bölgeye Aynı Anda Uygulama Yapın.

COOL LİPO 360, en zorlu alanlarda önemli sonuçlar elde etmeyi her zamankinden daha kolay hale getiren genişletilebilir bir aplikatör yelpazesi ile donatılmıştır.

Gelişmiş Sonuçlar için Yükseltilmiş Teknoloji.

COOL LİPO 360"un yükseltilmiş 360° çevresel soğutması, tüm aplikatör boyunca soğutma enerjisi sağlar ve belirlenen tedavi sıcaklığına daha hızlı ulaşmayı mümkün kılarak verimliliği %25'e kadar artırır.

Soğuk Lipoliz Uygulama Videosu

Bu bölümde video eklenecek

A curved facade covered in white latticework
A curved facade covered in white latticework